Binnenstadmanagement en bestuur

Het bestuur van Hart van Tiel bestaat uit een groep ondernemers die hun uiterste best doen en hun steentje bijdragen om de binnenstad nog beter en aantrekkelijker te maken voor iedereen. Diverse bestuursleden hebben een eigen winkel in de binnenstad. Daarnaast hebben een aantal bestuursleden zitting namens een instantie. Heeft u een vraag of ideeën over de binnenstad? Of vindt u dat bepaalde situaties verbeterd kunnen worden, maak dit dan bekend bij het binnenstadmanagement of één van de bestuursleden. 

Hart van Tiel Bestuur

 

Binnenstad management

 Gert-Jan van Ingen    


Gert-Jan van Ingen

Functie: binnenstad manager
Aandachtsgebieden o.a. veiligheid, parkeren, bouwinitiatieven, leegstand, sfeerverlichting, markt, FlipPas, SubTiel.

Email: gingen@hartvantiel.nl 

 Laura Burggraaf    

 

Laura Burggraaf

Functie: evenementenmanager
Aandachtsgebieden o.a. evenementen, koopzondagen, vergunningen, communicatie.

Email: lburggraaf@hartvantiel.nl

       

Bestuur

     
Rene van IJzendoorn    

René van IJzendoorn

Functie: voorzitter
Aandachtsgebieden: marketing & communicatie, PR

E-mail: rene@vanijzendoorn.nl

Pieter Mens    

Pieter Mens

Functie: secretaris
Aandachtsgebieden: evenementen, markt

E-mail: pmens@vab-hema.nl

Monique Walbeek    

Monique Walbeek

Functie: algemeen bestuurslid
Aandachtsgebieden: evenementen

E-mail: teamkapsalontiel@hotmail.com

Guido de Wit    

Guido de Wit

Functie: algemeen bestuurslid
Aandachtsgebieden: koopzondagen, winkeltijden, veiligheid

E-mail: gideon0344@hotmail.com

Bram van Blijdesteijn    

Bram van Blijdesteijn

Functie: algemeen bestuurslid
Aandachtsgebieden: parkeren, bereikbaarheid

E-mail: bram@blijdesteijn.nl

     

Corrie Skendaj

Functie: algemeen bestuurslid
Aandachtsgebieden: evenementen

E-mail: paela99@gmail.com

 TruusvanDoorn    

 

Truus van Doorn

Functie: algemeen bestuurslid
Aandachtsgebieden: evenementen, Tiel Pakt Uit 

Email: truusdoorn@hotmail.com

 margriet-van-heesch    

 

Margriet van Heesch

Functie: algemeen bestuurslid
Aandachtsgebieden: Horeca, FlipPas, evenementen, veiligheid 

Email: Margriet.vanHeesch@debetuwe.nl

 

 wim-verbeek    

 

Wim Verbeek

Functie: algemeen bestuurslid
Aandachtsgebieden: Markt, Het Plein, evenementen

Email: tiel@bx.eu

Adviseurmiek-blom

   

 

Miek Blom

Functie: adviseur namens gemeente Tiel
Aandachtsgebieden: beleid & uitvoering openbare ruimte

Email: mblom@tiel.nl